• 0 0538 426 38 34
  • info@okudanguvenlik.com.tr
Okudan Güvenlik Teknolojileri
Okudan Güvenlik Teknolojileri

Neler Mi Yapıyoruz ?

Uzman Ekip

Okudan Güvenlik Teknolojileri; branşların da tecrübeli uzmanlardan oluşan, pratik çözümler üretebilen, işinde başarılı uzman ekibe sahiptir.

Uygun Fiyat

Uygun fiyat politikamız kalitemizden ödün vermeden bizi tanımanızı, karşılıklı güven ve daha fazla garanti sunmamızı sağlayan bir başlangıçtır.

7/24 Teknik Destek

Okudan Güvenlik Teknolojileri çalışanlarının konularında uzman ve alanlarında başarı sahibi olmaları sebebiyle taleplerinize ve sorunlarınıza kısa sürede iyi sonuçlar sunmaktadır.

Hakkımızda

Geçmişten Günümüze Okudan Güvenlik Teknolojileri

OKUDAN faaliyetlerine başlamış olduğu 2016 yılından itibaren İletişim Sistemleri, Güvenlik Sistemleri, Data ve Network Sistemleri, Acil Anons Sistemleri, Entegre Çözümler konularında satış ve satış sonrası hizmetleri ile çözümler sunan bir teknoloji firmasıdır. OKUDAN geçmişten gelen tecrübesi, altyapıya verdiği önem, dinamik kadrosu, doğru projelendirme ve uygulamadaki başarısı, satış sonrası hizmet garantisi sayesinde, yüzlerce küçük ve orta büyüklükteki işletmeler, kamu kurumları, turizm işletmeleri, villa ve konutlara sistemler kurmak konusunda çözüm ortaklığı yürütmektedir. Misyonumuz; Teknoloji alanındaki gelişmeleri sürekli takip ederek, müşterilerimize iş hedeflerini gerçekleştirme sürecinde hizmetlerimiz ile değer katmaktır. Ana ilkemiz; Müşteri ihtiyaçlarını tam karşılayan, kaliteli, uygun fiyatlarda, ve hedeflenen zamana göre hizmet üretmektir.

Bu Güne Kadar Elde Ettiğimiz Başarılar

Rakamlarla Biz

7

Yıllık Tecrübe

500

Proje Teslim

500

Müşteri Memnuniyeti

Okudan Güvenlik Teknolojileri

Çözümlerimiz
Güvenlik Sistemleri

Güvenlik Sistemleri

Güvenlik kamera sistemleri; ev ve iş yerlerinde güvenliği sağlamak amacı ile kullanılan elektronik cihazların başında gelen sistemlerdir.

Akıllı ev Sistemleri

Akıllı ev Sistemleri

Akıllı ev sistemleri, evdeki farklı elektrikli cihazları tek bir merkezden kontrol etme imkânı sunan bir teknolojidir. Bu sistemler, çeşitli sensörler yardımıyla veri toplar ve bu verileri işleyerek evdeki cihazları otomatik olarak yönetir.

Akıllı Alarım Sistemleri

Akıllı Alarım Sistemleri

Akıllı Ev Yangın Alarm Sistemleri, evlerdeki yangın tehlikesini tespit ederek erken uyarı ve güvenlik sağlamak amacıyla kullanılan teknolojik sistemlerdir. Bu sistemler, gelişmiş sensörler ve akıllı yazılımlar kullanarak yangın tehlikesini algılar ve hızlı bir şekilde kullanıcıları uyarır

Geçiş Kontrol Sistemleri

Geçiş Kontrol Sistemleri

Kontrollü geçiş sistemleri, geçişleri kontrol altına alırken aynı zamanda güvenliğin sağlanması için kullanılmakta olan sistemlerdir. Kontrollü geçiş sistemleri ile belirli bir alana belirli yetkiler verilmiş olan kişiler, tanımlanan aralıklarda giriş ve çıkış yapabilmektedir.

Yangın Sistemleri

Yangın Sistemleri

Yangın Algılama Sistemi, bir ortamdaki yangın tehlikesine karşı konumlandırılmış olan duman, ısı ve kombine (duman ve ısı) dedektörleri sayesinde algılama yaparak ortamdaki insanları olabildiğince hızlı bir şekilde uyarmayı amaçlar. Bu sayede can ve mal kaybının büyük ölçüde önüne geçilmiş olur.

İletişim Sistemleri

İletişim Sistemleri

Santral sistemi, telefon şebekelerinde aboneler ve kullanıcılar arasında iletişimi sağlayan gelen ve giden aramaları otomatik olarak yönlendiren telekomünikasyon sistemine verilen isimdir

Fiber Optik Sistemler

Fiber Optik Sistemler

Fiber optik ipleri digital bilgiyi uzun mesafelere taşıyabilen insan saçı kadar ince, optik yönden saf tellerdir. Fiber Optik Nedir ? Fiber optik uzun, insan saçı kadar ince saf camdan oluşan bir yapıdır. Birarada yığın halinde toplanmasıyla ışık sinyalini uzun mesafelere iletebilen optik kablolar oluşur.

Zayıf Akım Sistemleri

Zayıf Akım Sistemleri

Zayıf akım, eletrik tesisatlarında yangın alarm, telefon, kamera, anten ve zil gibi cihazları çalıştırmak için gerilimi düşük enerjilere verilen isimdir. Bir diğer tanımıyla zayıf akım, insanlara herhangi bir zararı/çarpma olmayan sistemlerdir.

Referanslarımız
WhatsApp